עגלת קניות

משלוח לנקודת איסוף חינם בקניה מעל 199 ₪!

אודות כותון - cotton

רשת אופנה המציעה קולקציה נשית מעוצבת ואיכותית המכבדת כל אישה ומחמיאה לכל אישה.

אודות רשת cotton

הסיפור של cotton התחיל לפני שלושה עשורים אי שם בשנות ה – 90. גלית ברוידא וארז מעודד, יצאו לדרך עצמאית עם מותג חדש, לאחר כמה שנים של שיתופי פעולה ועבודה בשוק האופנה הישראלי.

הבגדים שנכללו בקולקציה הראשונה ופורצת הדרך של cotton עוצבו במידת ONE SIZE כדי לאפשר לנשים תנועה קלילה, חופשית ונוחות מרבית. הקולקציה המיוחדת הזאת ענתה על הכמיהה הבסיסית והעמוקה ביותר של נשים באשר הן – להיראות נהדר, להרגיש נוח ולגלם נשיות יפה ושלמה. קולקציה זו נשארה רלוונטית ועל זמנית גם ממרחק השנים.

כחול לבן copy

מאז שהמותג נוצר ועד היום, cotton הוא שם נרדף לאופנה ישראלית שלא מתפשרת על איכות, על מקצועיות ועל יצירה מקומית ובת־קיימא שתורמת לקהילה. המאה ה־21 השפיעה לטובה על המותג ועל כלל הקולקציות שלו. מרבית העיצובים של cotton תפורים מחומרי גלם טבעיים וניכרת בהם הקפדה על טקסטורה משובחת, על תפירה איכותית, על גזרות מדויקות ועל פלטת צבעים עשירה; הם זורמים עם מגמות האופנה העכשוויות ומשתלבים בהן בטבעיות; הם מעוצבים בהלימה למנעד מידות במגוון גזרות שמותאמות לגוף הנשי.

המותג cotton נשאר נאמן לעקרונותיו הבסיסיים וממשיך להפתיע בעיצובים מקוריים, יצירתיים ונשיים להפליא. כל אחד מהעיצובים שלנו עומד בפני עצמו אך הוא חלק מסיפור, סיפור מיוחד לנו, ואת מוזמנת להתרשם ממנו גם בחנויות הרשת וגם באתר.

אנחנו גאים בעובדות שלנו שחלקן איתנו מההתחלה וחלקן איתנו כבר שני עשורים. אבל יש דברים שלא משתנים. הערכים שאנחנו עובדים לפיהם, הקשר הבינאישי ובלתי אמצעי בינינו ובין העובדות שלנו ובינינו לבין הלקוחות של cotton ואנחנו – ארז וגלית – בני זוג, הורים, יזמים והבעלים של cotton  מאז 1992. אתן מוזמנות להיכנס לחנות ולבחור את הבגדים שאתן אוהבות.

דילוג לתוכן כפתור וואטסאפ