קטיפה – זכרונות נוסטלגים או טרנד קלאסי עכשווי?

בחורף 2017-18 נדמה שהקטיפה פה כדי להישאר. חולצות, שמלות, עליוניות, ואפילו נעליים מקטיפה בכל הצבעים ובכל המרקמים. סריג קטיפה שקראנו לו "פפקו" על שם המפעל המיתולוגי, קטיפה מקומטת בעיבוד עכשווי  וקטיפה קלאסית בגווני חורף

נעימים.  בד הקטיפה  מעלה זיכרונות, שוק הפשפשים ביפו בשנות ה-80, חנויות יד שנייה בלונדון, סדרה תקופתית בטלוויזיה או שמלה מרהיבה בטקס האוסקר. אבל טרנד הקטיפה העכשיווי, יכול ליצור גם מראה קליל ורענן, אם עושים את זה נכון ומדויק.

אנחנו לא חייבות להתחיל במערכת לבוש מלאה מקטיפה, אפשר להתחיל עם עליון כסף קטן ונשי ושימושי עד מאוד. זה מעולה למי שרוצה לנסות אבל פוחדת להעז!

​לבד הקטיפה מראה דומיננטי, שילוב של קטיפה עם קטיפה ייצור מראה עמוס ולא הרמוני. תנו לפריט שבחרתן את המקום הבלעדי שלו. למשל, אם בחרתן ללכת עם חולצת או שמלת קטיפה, נסו לשלב ג'קט מטבע מבד כותנה או ג'קט חרוז מבד קווילט ואולי ג'קט לב באריגה משולבת גוונים.

​הקטיפה הוא בד בעל אופי מלכותי וקלאסי ובחירת הצבעים היא קריטית. מומלץ ללכת על צבעים כהים כמו שחור, אפור, ירוק בקבוק כהה ובורדו ולשלב עם חולצה לבנה, מכנסי ג'ינס או פשתן מדליקות וצעיף קליל.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *